Národní registr majitelů zvířat / články / Pomozte společně s námi

Pomozte společně s námi

fotka k článku Pomozte společně s námi I pejsci a kočičky si zaslouží vánoční dárky. A také vlastní domov.
Informace o projektu PES 2011 a návod, jak poskytnout věcný sponzorský dar a navíc ještě získat hodnotný dárek pro vás či vaše blízké.

Váš mazlíček je očipovaný, zaregistrovaný a vy jste učinili důležitý krok pro jeho návrat v případě ztráty. Prostřednictvím Národního registru majitelů zvířat nyní můžete pomoci i dalším konkrétním psům nebo kočkám, kteří takové štěstí neměli a čekají na majitele v útulcích.

Projekt PES 2011, zaměřený na odpovědné držení psů a koček, se od roku 2007 snaží přispět k co nejvyšší dohledatelnosti majitelů u zvířat, která procházejí útulky. Díky zaevidovanému mikroičpu se nalezené zvíře vrátí rychle zpět k majiteli a navíc nebude zbytečně ujídat z misky v útulku těm, kteří svého majitele skutečně nemají. Klesnou tak i zbytečné výdaje útulku na péči o zvířata, která mají svého majitele.
Proto se projekt PES 2011 snaží za pomoci Vás - klientů NRMZ - o vybavení co největšího počtu útulků čtecím zařízením a dostatečným počtem mikročipů,

Klienti Národního registru majitelů zvířat a dovozce mikročipů Datamars do ČR v uplynulých letech společně zajistili pro české útulky čtecí zařízení, mikročipy a návazné služby v hodnotě více než 1,500.000,- Kč. Počet získaných mikročipů ale nepokrývá potřeby jednotlivých útulků - roční potřeba čipů u přihlášených útulků se pohybuje kolem 5800 čipů.

Chcete a můžete pomoci? Je to snadné a stačí 120,- Kč. Návod jak pomoci naleznete na druhé straně.Zakoupené mikročipy předá NRMZ útulkům, zapíše do databáze a zařadí do celosvětové vyhledávací sítě Petmaxx. Vy máte jistotu, že finanční dar byl do haléře použit přesně podle Vašeho přání, nerozpustí se do žádných “provozních” výdajů a pomůže zcela konkrétním psům nebo kočkám. 

JAK POSKYTNOUT SPONZORSKÝ DAR VE FORMĚ MIKROČIPU:

Rozhodněte se, kolik mikročipů chcete nebo můžete darovat a zvolte si ze seznamu útulků uveřejněného na www.narodniregistr.cz nebo nechte volbu na našich operátorech - zvolí útulek, který čipy aktuálně nejvíce potřebuje).
Dotovaná cena mikročipu: 120,- Kč.

Dále postupujte následujícím způsobem:
1. Pokud požadujete potvrzení o převzetí daru ,
a) zašlete e-mail s fakturační adresou a objednávkou sponzorského daru na adresu info@narodniregistr.cz nebo
b) zatelefonujte na tel. 602 611 053 nebo
c) pošlete SMS zprávu s objednávkou na tel. 602 611 053
d) objednejte přes internet na www.altercan.com

E-mailem nebo telefonicky obdržíte podklady pro úhradu dotované ceny mikročipů. Ke každému daru je vystaveno potvrzení o převzetí daru konkrétním útulkem na jméno dárce (pokud uvedl osobní údaje). Potvrzení zašleme poštou společně s daňovým dokladem přibližně do měsíce od předání daru útulku. Hodnotu daru lze odečíst od daňového základu.
Upozornění: U darů v hodnotě do 200,- Kč zůstává z administrativních důvodů uložené v našem archivu, jeho kopii zašleme e-mailem, pokud ho dárce uvedl.

2. Pokud nepotřebujete potvrzení o převzetí daru , můžete jednoduše poukázat zvolenou částku (120,- x počet čipů) na účet
2700175396/2010, variabilní symbol 7372011.
Do zprávy pro příjemce můžete uvést i název zvoleného útulku. K takto darovaným čipům nebude vystaveno potvrzení na konkrétního dárce.

Uhrazené mikročipy předáme útulku s nejbližší hromadnou zásilkou (přibližně do měsíce od úhrady). Hodnotu daru můžete odečíst od daňového základu. Potvrzení o převzetí daru útulkem slouží jako doklad o poskytnutí sponzorského daru.

Pomozte společně s námi zvířatům z útulků!

11.12.2015 | napsal: | zdroj:

Zajímavosti a články:

Seznam útulků - projekt PES 2011

17.4.2018 | napsal: NRMZ | zdroj:

Seznam útulků - projekt PES 2011, fotka: Pes2011_webmaly.jpg Průběžně aktualizovaný seznam útulků, kterým je možné poskytnout sponzorský dar - mikročip/y v rámci projektu PES 2011. Některé útulky potřebují i čtecí zařízení.Nadstanardní služby - změna nabízených služeb

21.12.2017 | napsal: | zdroj:

Od 1. ledna 2018 poskytuje Národní registr svým klientům nadstandardní služby pouze ve variantě bez pojištění. Služby s pojištěním odpovědnosti za škody způsobené psem na zdraví a majetku již není možné sjednat.

Další úspěšná mezinárodní spolupráce

17.8.2017 | napsal: NRMZ | zdroj:

Další úspěšná mezinárodní spolupráce, fotka: petmaxx_button2.jpg Další pejsek se šťastně shledal v zahraničí s majitelem díky členství NRMZ v mezinárodní vyhledávací síti PETMAXX. Tentokrát se zatoulal bišonek na dovolené ve Španělsku.On-line registrace: Pokyny před vyplněním formuláře - ČTĚTE POZORNĚ

15.7.2017 | napsal: NRMZ | zdroj:

Než vyplníte formulář pro on-line registraci, zkontrolujte si nejprve, zda již není mikročip registrovaný v databázi.

Aktualizujte své údaje v databázi

10.7.2017 | napsal: | zdroj: NRMZ

Přestěhovali jste se, změnili jste telefonní číslo nebo má Váš pejsek nového majitele? Nezapomeňte nahlásit změnu údajů operátorům Národního registru majitelů zvířat. Pouze aktuální údaje mohou pomoci Vašemu zatoulanému pejskovi k návratu domů.

Záznam s fotografií

5.7.2017 | napsal: | zdroj:

Záznam v Národním registru majitelů zvířat můžete doplnit o fotografii. Fotografie se zobrazí při on-line ověřování mikročipu a může být použita také k okamžitému zveřejnění při ztrátě Vašeho mazlíčka.

Výstava Canis Pictus na Ohradě

4.7.2017 | napsal: | zdroj: NRMZ

CANIS PICTUS
Pes na historické fotografii 1839 - 1918
Tentokrát na loveckém zámku Ohrada, Hluboká nad Vltavou
od 4.7.2017 do 31.8.2017

Pozvánka na výstavu Canis Pictus

22.2.2017 | napsal: NRMZ | zdroj:

Pozvánka na výstavu Canis Pictus, fotka: Canis_pictus_pozvanka_DL.jpg CANIS PICTUS
Pes na historické fotografii 1839 - 1918
v Severočeském muzeu v Liberci
od 23.2.2017 do 28.5.201

Pomozte společně s námi

11.12.2015 | napsal: | zdroj:

Pomozte společně s námi, fotka: Pes2011_webmaly.jpg I pejsci a kočičky si zaslouží vánoční dárky. A také vlastní domov.
Informace o projektu PES 2011 a návod, jak poskytnout věcný sponzorský dar a navíc ještě získat hodnotný dárek pro vás či vaše blízké.

První útulky se radují z darovaných čteček. Pomůžete i dalším?

26.5.2015 | napsal: | zdroj:

První ze 100 čtecích zařízení určených pro útulky již dorazila k příjemcům. Další útulky na dárce čtečky teprve čekají. Pomoci můžete i Vy, ať již zakoupením čtečky nebo přispěním menší částkou na jedno ze čtecích zařízení. Kampaň je součástí dlouhodobého projektu PES 2011. Více informací o možnostech jak se do kampaně zapojit a pomoci konkrétnímu útulku získáte u operátorů NRMZ na tel. 602 611 053 nebo e-mail info@narodniregistr.cz.

Nový Občanský zákoník přináší změny pro majitele psů

26.12.2013 | napsal: Dr. Michl Císařovský | zdroj: CANIS-MEDIA

Od 1. ledna příštího roku vstupuje v platnost nový Občanský zákoník. Řada jeho paragrafů se velmi výrazně dotkne majitelů psů a dalších zvířat. A to například v případě ztráty psa.

Rychlá platba za služby NRMZ - GoPAY

25.5.2011 | napsal: NRMZ | zdroj:

Od dnešního dne můžete platit zápisy mikročipů do databáze a vybrané služby NRMZ ještě rychleji a pohodlněji. Díky platební bráně GoPAY si můžete vybrat z celé řady platebních metod včetně platby kartou.

Seriál o pojištění v on-line Magazínu

6.5.2010 | napsal: NRMZ | zdroj:

Přemýšlíte o pojištění psa? Pokud nevíte, co je „pojistný produkt“, jak se liší „pojištěný“ od „pojistníka“, jak vnímá pojišťovna utracení psa, a co znamená řada dalších pojmů z podmínek pojistné smlouvy, čtěte raději před úhradou první splátky náš seriál v on-line Magazínu NR
První díl tohoto malého průvodce pojištěním a půjčkami čtěte již nyní.

Na rychlosti záleží

25.3.2010 | napsal: NRMZ | zdroj:

Obrovské štěstí měl německý ovčák Jerry. Ztratil se hned následující den po očipování a ocitl se v útulku. Naštěstí jeho majitelé využili možnost on-line registrace a mikročip zaregistrovali ještě v den aplikace do Národního registru majitelů zvířat. Pro operátory registru tak bylo otázkou chvilky Jerryho přihlášku dohledat a majitele kontaktovat.

Odkaz na Vaše webové stránky na www.narodniregistr.cz

5.10.2009 | napsal: NRMZ | zdroj: narodniregistr.cz

Odkaz na Vaše webové stránky na www.narodniregistr.cz, fotka: Finger_W.jpg Pochlubte se ostatním majitelům s webovými stránkami Vašeho mazlíčka nebo chovatelské stanice. Nyní Vám nabízíme možnost uveřejnit odkaz v seznamu zajímavých internetových stránek na www.narodniregistr.cz a to bezplatně i v rámci základních služeb.

Najdi čip


On line registrace


Vstup pro klienty:

Vstup pro veterináře:

Veterinář:

login:
heslo:Provozovatel: Narodni registr majitelů zvířat 2009

NAVRCHOLU.cz